Daniela Mušáková
predajca a koordinátor 100421

Ekológia

 

Ekológia na prvom mieste!

 

Náš CIEĽ: Ekologická drogéria v ekologických obaloch.

 

Produkty z rady DEDRA INNOVATIONS sú vyrobené s maximálnym ohľadom na životné prostredie.  Ekologicky šetrné výrobky drogérie a kozmetiky svojím zložením nezaťažujú životné prostredie.

Spoločnost Vaše DEDRA, s.r.o. odoberá  od 1.1. 2020 IBA ZELENÚ ENERGIU,získanú z obnoviteľných zdrojov (veterné, vodné, solárne a ďalšie obnoviteľné zdroje)

 

 

 

 

Vaše DEDRA, s.r.o. získala v roku 2020 medzinárodný certifikát GREEN BRANDS za prínos firmy pre ochranu životného prostredia a udržateľný rozvoj.

 

 

 

 

Vaše DEDRA s.r.o. patrí vo svojom obore medzi najväčších inovátorov, určuje EKO TRENDY na trhu. DEDRA neustále sleduje ekologické trendy vo výrobe drogérie a kozmetiky a zároveň využíva na výrobu nových plastových obalov GoEco vytriedené a umyté plasty. Obaly GoEco sa dajú opäť recyklovať rovnakým spôsobom dookola. Hovorí sa tomu "obehové hospodárstvo" s obalmi.

Triedenie plastov a tiež zálohovanie plastových obalov je budúcnosť a má zmysel!

Pridaj sa k nám v boji s plastovým odpadom! Používaním výrobkov DEDRA šetríme prírodu, svoje zdravie a peniaze.

Produkty DEDRA sú vyrábané vo forme kompaktov a koncentrátov.

 

 

 

 

Prečo používať kompakty a koncentráty?

Používate menšie množstvo prostriedku s maximálnym účinkom. Vďaka menšiemu obalu zaberú menej miesta a majú priaznivejšiu cenu. Výrobou koncentrátov DEDRA znížila o 65 % spotrebu plastových obalov oproti bežným výrobkom zo supermarketu!

 

 

 

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia