FC1929 – značková móda, kozmetika, parfémy a luxusné bytové doplnky

DEDRA uviedla na trh novú značku FC LUXURY COLLECTION...

 

Hlavnou ideou značky  FC1929  je jasná koncepcia, ktorá kladie dôraz na použitie špičkových a výnimočných materiálov. Kolekcia FC1929 je rozdelená do niekoľkých sekcií .

 

Módne doplnky FC fashion collection to je ležérny a  elegantný štýl obliekania,ktorý v sebe premieta posledné módne trendy. Módnymi doplnkami z kolekcie FC1929 oživíte dámsky i pánsky šatník. 


Kozmetické séra FC genetics  2in1 PLEŤOVÝ KRÉM & SÉRUM uvedené  na trh po  rokoch intenzívneho výskumu a vývoja. V kolekcii nájdete séra a elixíry pre komplexnú rehabilitáciu pleti už  v úrovni bunkovej  štruktúry na dennú a nočnú starostlivosť. V ponuke sa myslí na všetky vekové kategórie. Samozrejmosťou je darčekové balenie, ktoré milo prekvapí.


EDP parfémy sú obľúbeným darčekom ku každému sviatku. Značka FC1929 uvádza kolekciu pánskych a dámskych EDP v 100 ml balení.

 

Luxusné bytové doplnky rady FC určené do kuchyne a kúpeľne sa vyznačujú  čistými až puristickými líniami a  dokonalým tvarom.

Interiér môžete oživiť bytovými textíliami alebo interiérovými parfémami.

 

FC anatomixx -revolúcia v spánku a relaxácii.ANATOMIXX  memory foam,je revolučná hmota,ktorá sa s úspechom používa na tie najlepšie madrace a vankúše.Spánok je kľudnejší a pohodlnejší.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

Poznáte výrobky DEDRA?
áno (66%, hlasovalo: 170)
nie (26%, hlasovalo: 66)
používam iné (9%, hlasovalo: 22)
Počet návšteníkov od spustenia stránky: